#pilkanozna #mecz #seriea…

#pilkanozna #mecz #seriea #juventus #inter #milan #roma #napoli #atalanta

pokaż spoiler tl;dr

11.01. 15:00 CagliariAC-Milan
11.01. 18:00 Lazio-Napoli
11.01. 20:45 Inter-Atalanta
12.01. 20:45 AS Roma-Juventus

Serie A ostatnimi czasy jest na swój sposób piękną ligą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami kibiców, to w następnej kolejce czekają nas naprawdę elektryzujące mecze.

O 15:00 w sobotę czeka nas spotkanie na sardyńskiej ziemi, gdzie Cagliari podejmie Milan. Piłkarze z malowniczej wyspy przegrali trzy ostatnie spotkania, więc już w sobotę przełamią złą passę.

Tego samego dnia o 18:00, będziemy świadkami meczu o podobnej dramaturgii. Błękitne Lazio zmierzy się z wypłowiałym błękitnym Napoli, które przeżywa ogromny kryzys. Trzeba przyznać, że Gattuso wybrał ekstremalnie gorący moment na przejęcie Napoli. Byle Zielu I Aro grali godnie do końca sezonu, to znani z wysokiej kultury kibice Napoli ich nie pozabijają.

Również w sobotę, aczkolwiek wieczorem o 20:45 odbędą się niebiesko-czarne derby Lombardii, które powinny elektryzować każdego obeznanego fana piłki nożnej. W Serie A Inter niemal zawsze zadusza swoich oponentów i w tej chwili jest na czele tabeli Serie A, która od ładnych parte lat jest zdominowana przez Juventus. Atalanta zaś jest ostatnimi czasy fenomenem na skalę piłki europejskiej. Mecze z udziałem Atalanty są pewnikiem, jeśli chodzi o ilość minimum trzech goli w meczu. Najlepsza defensywa vs najlepsza ofensywa ligi, to będzie uber ciekawe.

Ponad 8h z Calcio w jeden dzień to dużo, prawda? Bez obaw, w niedzielę będziecie mogli spać do 20:45 o ile nie jesteście fanatykami ligi włoskiej. Aspirująca o miejsce w pierwszej czwórce ligi AS Roma zmierzy się z Juventusem, który zdaje się mieć dość przewlekle problemy z czego korzysta Inter. Niemniej ekipa Sarriego z meczu na mecz wygląda lepiej. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to, że wielki Cristiano Ronaldo również prezentuj zwyżkową formę.( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj Rzymianie polegli na swej ziemi z Torino, więc ekipa Giallorossich ma coś sobie i swym kibicom do udowodnienia.

Zapraszam na weekend z Calcio ~Jakiś Nołnejm