Obejrzałem przed chwilą ten…

Obejrzałem przed chwilą ten mecz i utwierdziłem się w przekonaniu że to zdecydowanie najlepszy mecz polskiej reprezentacji po 1989 roku. Żadne obrony częstochowy i fart (jak w 2:0 z Niemcami za Nawałki) ani wygrane ze średniakami europejskimi (jak wygrane za Engela z Ukrainą czy Norwegią) tylko właśnie ten mecz.

Totalna demolka wicemistrzów Europy i czwartej drużyny świata która przyjechała z samym Crisztianu.
Wynik 2:1, chociaż tak naprawdę Polska powinna wygrać 4:1.
Szczególnie w pierwszej połowie Portugalia była żałosna, ale w drugiej niewiele lepiej.

A Polacy? Inteligentna, szybka gra, cała 11-tka praktycznie bezbłędnie. Nie wiem co się stało tamtego dnia z tamtymi ludźmi, czy zesłano na nich ducha świętego czy leo przywiózł specjalną nalewkę od wujka z Nijmegen, ale po prostu gra była idealna od pierwszej do ostatniej minuty.

Tym bardziej się utwierdzam, że za Nawałki to jednak bardziej orka była, choć udało się osiągnąć najlepsze wyniki w ostatnich latach.