NO JA PIERDOLE. Ja serio…

NO JA PIERDOLE.
Ja serio szanuję Vuko, uważam że to Legionista z krwi i kości. Ale na boga, jak czytam taki fragment to mnie krew zalewa:

Nie ma lepszej osoby z większym legijnym doświadczeniem, której mógłbym zaproponować tę pozycję niż „Vuko” i dlatego jest dziś tutaj ze mną i cieszę się bardzo, że został naszym trenerem – powiedział Dariusz Mioduski.

KURWA MAĆ, Bo pacanie głupi Magiera wcale nie był taką osobą?!
Facet przez 20 lat przygotowywał się do roli pierwszego trenera Legii. Skrzętnie zapisywał każdy niuans z każdego treningu w ciągu swojej kariery w LEGII. Jeździł po stażach od lat. Mioduch pacanie, po mistrzowskim sezonie nie dałeś mu ani grama wartościowego gracza w zamian za ludzi którzy stąd odeszli. Jozakowi którego wziąłeś z nikąd sprowadziłeś szrot w zimie od razu, nie patrząc na koszty. Nie można było tego samego zrobić u Magiery? Facet udowodnił swoją wartość wprowadzając ten marny klub na absolutne wyżyny gdzie w meczach z gigantami nie skompromitował się ani razu. W mistrzowskim sezonie jedynie dwie porażki, zwycięstwa seriami, wyjebanie Sportingu, remis z Realem Madryt, walka równy z równym z Ajaxem Amsterdam który doszedł do finału a przedwczoraj prawie się dostali do finału Ligi Mistrzów (połowa ich składu grała w meczach z Legią).

Jacek Magiera został odpalony w moment. Jak można traktować teraz poważnie słowa takie że „nie ma lepszej osoby z większym legijnym doświadczeniem”? Przecież to dla ciebie pajacu nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Znaczenie ma…w sumie nie wiem co ma znaczenie bo odkąd objąłeś Legię to błądzisz i coś pierdolisz głupoty o jakiejś strategii, tak jakby jakaś w ogóle istniała. No ja pierdole ;(

Z całym szacunkiem do Vuko – trzymam za niego mocno kciuki i zajebiście mocno chciałbym się mylić, ale dlaczego Legia cały czas jest klubem na którym młodzi trenerzy się uczą? Kiedy wreszcie przyjdzie jakiś trener po prostu z doświadczeniem? Wiem że Magiera tego doświadczenia też nie miał, ale tak jak pisałem – on się całe życie przygotowywał do roli trenera Legii.
Taki Fornalik od lat wyczynia cuda z chujowymi klubami. No na boga, w drużynie naprawde jest spory potencjał żeby zrobić coś sensowego. Wziąć byle przeciętnego trenera nie wiem, z niższych lig hiszpańskich którzy też wykręcali niezłe wyniki z raczej marnymi klubami. Takich ludzi powinny być dziesiątki.

*Zaraz ktoś wyskoczy z Astaną, ale Astana to był zajebiście trudny przeciwnik. Kazachstan jest śmieszny tylko z nazwy. A Sheriff owszem powinniśmy byli przejść.

#legia #ekstraklasa #pilkanozna