No i Piast pewnie w tym…

No i Piast pewnie w tym sezonie wraca tam gdzie ich miejsce, czyli dół/środek tabeli. Jeszcze niech więcej sprzedadzą zawodników co potrafią prosto piłkę kopnąć, to będzie jeszcze lepiej!

Był mistrz, to wyprzedali najlepszych, w tamtym sezonie kolejne świetne 3 miejsce, ale w gorszym stylu i też kolejnych pożegnali. W tym sezonie nie dość, że zapowiada się beznadziejny sezon, to i nie bedzie kogo sprzedać.

Za takie prowadzenie klubu prezes Piasta powiniej być spierdolony ze stanowiska. Ja rozumiem, że kasy nie ma ale bez przesady. Przecież Piast miał realną szansę bić sie co roku o top 4 jakby tak wszystkich nie sprzedawali.

Ale czego się spodziewać, taka liga. Jak jeszcze Lech czy Legia potrafia utrzymać/aż tak nie oslabić składu, a nawet wzmocnić, to Piasty i reszta po dobrym sezonie jest kompletnie rozwalana. Kolejny przyklad, że w tej lidze liczy się tylko Legia z Lechem i nikt nawet się do ich poziomu nie zbliży. W naszej lidze nie ma zespołu nr 3, który przynajmniej przez kilka sezonów z rzędu będzie zawsze w top 3. Max 2 sezony i tyle.

#ekstraklasa #pilkanozna #piastgliwice