Ja nie wiem po co w ogóle…

Ja nie wiem po co w ogóle Lechia gra takie mecze.
Czy ktoś dziś oczekiwał innego wyniku?
No nie.
Pan Trener Piotr Stokowiec może mówić, że nie jest czarodziejem i jak ma grać bez Kubickich, Makowskich i Saiefów, ale nawet jak już możesz z nich korzystać, to jak masz grać z Malocą w obronie?
Zrobił karnego w ostatnim meczu, zrobił i dzisiaj. Czy on nie wie, że istnieje VAR i sędziowie dadzą znać głównemu jeżeli widać, że zaatakował drugiego po nogach?

W obronie wyglądało to mimo wszystko całkiem dobrze do tego błędu Malocy. A w ataku?
A w ataku było bezpłciowo, bez pomysłu i dramatycznie. 2 dobre okazje miał Zwoliński, ale w jednej i tak by był spalony, a w drugiej w ataku bardziej popisał się słupek niż Łukasz (który mógł sobie coś połamać). Flavio też miał szansę po całkowicie przypadkowej ladze, ale też niestety walnął w słupek.

Co ciekawe, Legia nie miała aż tak wielu klarownych sytuacji. Czasami jednak jak przyspieszała i pograła kombinacyjnie, to lechistom robiło się brązowo w gaciach, ale nawet jak dochodziło do strzału, to na posterunku stał Dusan. Aż do tego feralnego karnego ;_;

W ostatniej akcji meczu popisał się jeszcze Karol Fila i z 3 metrów wybrał wariant obok słupka xdd

A pozytywy? Wrócił Saief, który jest obecnie jedynym pomocnikiem Lechii, który umie zrobić coś więcej z piłką niż przetrzymać i powalczyć. Znowu dobre wejście miał Żarko, ale niestety nie wystarczyło do wyrównaia.

No szkoda, ale tyle szczęścia, że wyniki i tak się ułożyły pod Lechię. Teraz trzeba zdobyć 6 punktów w kolejnych dwóch meczach i liczyć, że w 30 kolejce 4 miejsce będzie już przyklepane.

Oceny:
Dusan Kuciak: 6+/10
Conrado: 6/10
Maloca: 3/10
Kopacz: 6/10
Fila: 6/10
Makowski: 6/10
Biegański: 4/10
Kubicki: 5+/10
Ceesay: 6/10
Zwoliński: 4/10
Flavio: 4/10

Zmiennicy:
Musolitin: 5/10
Żarko Udovicić: 6/10
Maciej Gajos: 4/10
Saief: 5+/10
Żukowski: za krótko

Pan Trener Piotr Stokowiec: 3/10
#lechia #ekstraklasa #pilkanozna