@aei9077: Grzegorz Lato to…

@aei9077: Grzegorz Lato to niezły dzban, ale tutaj wprost nie mogę się nadziwić jak wyśmienicie zmasakrował tego karierowicza pseudo agenta Kucharskiego:

Grzegorz Lato w mocnych, bezkompromisowych słowach podsumował konflikt byłych wspólników. Działacz współczuje Lewandowskiemu, że został tak potraktowany przez Kucharskiego.

– To są chamskie, typowo polskie zagrywki. Wiadomo, że z fiskusem nie ma przeproś. Sprawa może ciągnąć się latami. Nie wyobrażam sobie teraz, że Kucharski z Lewandowskim podają sobie rękę. Zawsze byłem zdania, że jak ktoś raz zdradził, to drugi raz do tej samej rzeki już się nie wchodzi – wypalił Lato.

– Jakim Kucharski był piłkarzem, takim jest menadżerem. Sukcesy „Lewego” to nie jego zasługa. To, że Robert dotarł tam, gdzie dotarł, jest wyłącznie zasługą jego samego. Stał się supergwiazdą i może za to podziękować jedynie sobie. Szkoda mi go tylko, że zaczął się zadawać z takim agentem. Współczuję mu serdecznie – podkreślił.

Były prezes PZPN zarzuca Kucharskiemu, że ten przez wiele lat czekał na odpowiedni moment, by uderzyć w „Lewego”.

– Jestem po stronie Lewandowskiego i nie zamierzam tego ukrywać. Jak się panowie rozstawali, to nie było słychać o zaległych rozliczeniach. A teraz nagle wyskakuje jakiś problem? Dopiero teraz sobie Kucharski przypomniał? Może pomyślał, że do póki „Lewy” gra, to trzeba od niego jeszcze coś wyciągnąć. Jest wielu takich menadżerów, którzy nic nie robią, a szukają tylko okazji do łatwego zarobku – podsumował.

#pilkanozna #mecz #heheszki #bekazpodludzi #reprezentacja #polska #lewandowski #afera