16.10.2021 Dzień dobry….

16.10.2021

Dzień dobry. Cztery mecze Ekstraklasy są tym, co odróżnia chłopców od mężczyzn. Czy może być lepszy początek soboty niż komentowany przez Jagodę mecz Górnika Łęczna o 12:30? Otóż nie sądzę.

EKSTRAKLASA
12:30 Górnik Łęczna – Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 12:10
komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

15:00 Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:30 Górnik Zabrze – Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 17:00
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 19:40
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

1. LIGA
12:40 Resovia – Chrobry Głogów (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler Polsat Box: (15:00) GKS Jastrzębie – Górnik Polkowice; (18:00) Miedź – Zagłębie Sosnowiec; (18:00) Podbeskidzie – Sandecja; (20:30) Skra – GKS Katowice

2. LIGA
17:15 Ruch Chorzów – Wisła Puławy (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
13:30 Watford – Liverpool (Canal+ Sport 2)
16:00 MULTI PREMIER LEAGUE (Canal+ Sport 2): Aston Villa – Wolverhampton; Leicester – MU; Manchester City – Burnley; Norwich – Brighton; Southampton – Leeds
16:00 LEICESTER – MANCHESTER UNITED (Canal+ Family)
16:00 Manchester City – Burnley (Canal+ Now)

CHAMPIONSHIP
13:30 Fulham – QPR (Eleven 2, 4)

LA LIGA
18:30 Levante – Getafe (Eleven 2, 4)
21:00 Real Sociedad – Mallorca (Canal+ Now)

LA LIGA 2
16:00 Girona – Huesca (Eleven 2, 4)
18:15 Las Palmas – Tenerife (nSport+)

SERIE A
15:00 SPEZIA – SALERNITANA (Eleven 1, 4K)
18:00 LAZIO – INTER (Eleven 1, 4K)
20:45 Milan – Hellas (Eleven 1, 4K)

SERIE A FEMIMINILE
14:30 Inter – Roma (Viaplay)

LIGUE 1
21:00 OLYMPIQUE LYON – MONACO (Eleven 2, 4, nSport+)

pokaż spoiler (17:00) Clermont – Lille

1. BUNDESLIGA
TRANSMISJE NA VIAPLAY

15:30 Dortmund – Mainz – studio od 15:00
15:30 Furth – Bochum
15:30 Freiburg – RB Lipsk
15:30 Union – Wolfsburg
15:30 Eintracht – Hertha
18:30 M’Gladbach – Stuttgart – studio od 17:30

2. BUNDESLIGA
13:30 Inglostadt – Holstein (Viaplay)
13:30 Heidenheim – St. Pauli (Viaplay)
13:30 Karlsruher – Aue (Viaplay)
20:30 HSV – Fortuna (Viaplay)

EREDIVISIE
16:30 Feyenoord – Waalwijk (Polsat Sport Premium 1)
18:45 Heerenveen – Ajax (Polsat Sport Premium 1)
21:00 PSV – Zwolle (Polsat Sport News)

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
16:00 Motherwell – Celtic (Polsat Sport News)

LIGA CZESKA
19:00 Slavia – Slovan (Polsat Sport News)

MLS
01:00 (sob/nd) New England Revolution – Chicago Fire (Polsat Sport News)

///POZA POLSKĄ TV///

1. HNL
17:05 Rijeka – Dinamo Zagrzeb

PREMIER LIGA
TRANSMISJE NA KANALE LIGI NA YT

13:00 Arsienał Tuła – Zenit
15:30 Rubin – Lokomotiw
18:00 Soczi – FK Rostów
18:00 Spartak – Dynamo

///MAGAZYNY///
10:15 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
EKSTRAKLASA
12:00 KS Lubawa – Legia Warszawa (nSport+)

SNOOKER
NORTHERN IRELAND OPEN
Transmisje od 13:45 i 19:45 (Eurosport 1)

DART
13:45 Mistrzostwa Europy (sport.tvp.pl)
20:05 Mistrzostwa Europy (TVP Sport)

ŻUŻEL
16:30 Speedway of Nations (Canal+ Premium)

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
18:20 MŚ Supersport w San Juan (Eurosport 2)

KOLARSTWO
15:20 GP du Morbihan (Eurosport 2)

TENIS
TURNIEJ ATP W INDIAN WELLS
Transmisje od 22:30 (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Warta Zawiercie – GKS Katowice (Polsat Sport)
17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LUK Lublin (Polsat Sport)
20:30 Skra Bełchatów – Stal Nysa (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
13:00 Azoty Puławy – Vive Kielce (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘZCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport Extra)

LIGA CHIŃSKA
09:00 Qingdao – Syczuan (SportKlub)

LIGA TURECKA
12:00 Besiktas – Gaziantep (SportKlub)
14:30 Karsiyaka – Bursaspor (SportKlub)
17:00 Galatasaray – Bahcesehir (SportKlub)

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
18:00 Oskarshamn – Vaxjo (Viaplay)

NHL
Transmisje na Viaplay
19:00 Buffalo Sabres – Arizona Coyotes
00:00 (sob/nd) Florida Panthers – NY Islanders
01:00 (sob/nd) Boston Bruins – Dallas Stars
01:00 (sob/nd) Columbus Blue Jackets – Seattle Kraken
01:00 (sob/nd) Detroit Red Wings – Vancouver Canucks
01:00 (sob/nd) Montreal Canadiens – NY Rangers
01:00 (sob/nd) Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawks
01:00 (sob/nd) Toronto Maple Leafs – Ottawa Senators
01:00 (sob/nd) Washington Capitals – Tampa Bay Lightning
02:00 (sob/nd) Nashville Predators – Carolina Hurricanes
03:00 (sob/nd) Colorado Avalanche – St. Louis Blues
04:00 (sob/nd) Edmonton Oilers – Calgary Flames
04:00 (sob/nd) San Jose Sharks – Winnipeg Jets
04:30 (sob/nd) LA Kings – Minnesota Wild

CURLING
13:00, 19:00 Weber Cup (Viaplay)

BOKS
20:30 Gala w Newcastle (Canal+ Sport 2)

SPORTY WALKI
19:00 FEN 36 w Szczecinie: M. Rębecki – A. Akhmedov (Polsat Sport Fight) – od 20:00 Super Polsat
01:00 (sob/nd) UFC Fight Night: A. Ladd – N. Dumont (Polsat Sport)
04:00 (sob/nd) Gala MMA Bellator w Phoenix (TVP Sport)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 WŁADCA PIERŚCIENI: POWRÓT KRÓLA (TVN 7)
21:05 Thor (Polsat)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa