20.03.2021 Dzień dobry….

20.03.2021

Dzień dobry. Sobota przed nami. W ramówce m.in. mecz Roberdzika, Milika, kolejna porażka Jagiellonii. Dla koneserów – sport.tvp.pl ma transmitować mecze 3. ligi, tylko zastanawiam się od jakiego szczeble zawieszone są rozgrywki przez COVID?

EKSTRAKLASA
15:00 Śląsk Wrocław – Wisła Płock (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Raków Częstochowa – Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:00 (TVP Sport) i 19:30 (C+)

1. LIGA
12:40 Miedź Legnica – Arka Gdynia (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler IPLA: (14:30) GKS Jastrzębie – Chrobry; (15:00) Resovia – Termalica; (17:00) GKS Tychy – GKS Bełchatów; (18:00) Łódzki KS – Zagłębie Sosnowiec

3. LIGA
12:00 RKS Radomsko – Sokół Aleksandrów Łódzki (sport.tvp.pl)
13:00 Polonia Nysa – Stal Brzeg (sport.tvp.pl)

PREMIER LEAGUE
21:00 Brighton – Newcastle (Canal+ Family)

FA CUP
13:15 Bournemouth – Southampton (Eleven 2)
18:30 EVERTON – MANCHESTER CITY (Eleven 1)

LA LIGA
14:00 Bilbao – Eibar (nSport+)
16:15 Celta – Real Madryt (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
18:30 Huesca – Osasuna (Eleven 4)
21:00 Valladolid – Sevilla (Eleven 1, 4)

SERIE A
15:00 Crotone – Bologna (Eleven 3)
18:00 Spezia – Cagliari (Eleven 2)

1. BUNDESLIGA
15:30 Koln – Dortmund (Canal+ Premium)
15:30 Bayern – Stuttgart (Eleven 1)
15:30 Werder – Wolfsburg (Eleven 2)
15:30 Eintracht – Union (Eleven 4)
18:30 Schalke – M’Gladbach (Canal+ Sport 2)

2. BUNDESLIGA
13:00 HSV – Heidenheim (Eleven 1, 4)

LIGUE 1
17:00 Nicea – Olympique Marsylia (Eleven 3, nSport+)

pokaż spoiler (13:00) Metz – Rennes

LIGA NOS
19:00 Portimonense – FC Porto (Eleven 3)
21:30 Sporting – Vitoria (Eleven 2)

EREDIVISIE
20:00 Feyenoord – Emmen (Polsat Sport Extra)

///MAGAZYNY///
12:25 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:15 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA KOBIET W NIŻNYM TAGILE
12:45 Konkurs indywidualny (Eurosport 1)

BIATHLON
12:00 Bieg na dochodzenie kobiet (Eurosport 2, 12:15 Polsat Sport Extra)
15:15 Bieg na dochodzenie mężczyzn (Eurosport 2, Polsat Sport Extra)

BIEGI NARCIARSKIE
07:40 Are-Vldalsrennet (TVP Sport)

KOLARSTWO
14:30 Mediolan-San Remo (Eurosport 1)

TENIS
TURNIEJ WTA W ST. PETERSBURGU
Transmisje od 12:00 (Canal+ Sport) i 13:30 (Canal+ Sport 2)

TURNIEJ ATP W DUBAJU
16:00 Finał: G. Harris – A. Karacjew (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ ATP W ACAPULCO
Finał od 04:00 (sob/nd, Polsat Sport Extra)

RUGBY
PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW
15:15 Szkocja – Włochy (Canal+ Now)
17:45 Irlandia – Anglia (Canal+ Now)
21:00 Francja – Walia (Canal+ Now)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Trefl Gdańsk – Verva Warszawa (Polsat Sport)
20:30 Skra Bełchatów – Resovia (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
17:30 Legionovia – Radomka Radom (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
14:15 Zagłębie Lubin – Azoty-Puławy (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Start Lublin – Zastal Zielona Góra (Polsat Sport News)

LIGA ACB
20:45 Zaragoza – Estudiantes (nSport+)

LIGA TURECKA
11:00 Belediyespor – Tofas (SportKlub)
13:15 Besiktas – Darussafaka (SportKlub)
15:30 Galatasaray – Bahcesehir (SportKlub)
18:00 Ormanspor – Turk Telekom (SportKlub)

NBA
20:30 LA Lakers – Atlanta Hawks (Canal+ Sport 2)

SPORTY WALKI
20:00 KSW 59 (Ipla, Cyfrowy Polsat PPV)
Karta walk

03:00 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport)
Karta walk

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa