https://www.wykop.pl/link/4940377/pzpn-by-z-szacunku-do-zydow-przed-meczem-izrael-polska-nasi-nie-jedli-miesa/
Kolejna prawacka manipulacja na głównej. Ta gównostronka dzienniknarodowy, przypadkiem zapomniała zacytować najważniejszego fragmentu z artykułu na eurosporcie, żeby nie popsuło to czasem ich tezy.

Polska delegacja odwiedziła stadion w Jerozolimie oraz cztery hotele, spośród których zostanie wybrany jeden. Wśród przedstawicieli PZPN w Jerozolimie jest kucharz Biało-Czerwonych Tomasz Leśniak i to przed nim stoi największe wyzwanie. W trakcie szabatu zakazane jest m.in. spożywanie mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. – Tych składników nie możemy również zabrać ze sobą. Nasz kucharz przygotuje specjalne menu i skonsultuje z przedstawicielami wybranego hotelu, czy dane potrawy są możliwe do przygotowania. To jednak pewne utrudnienie, bo część piłkarzy jest przyzwyczajona do zjedzenia w dniu meczu określonego posiłku – przyznał Kwiatkowski.

Po prostu Izrael jest zaściankowym krajem i piłkarze nic nie poradzą na to, że jest zakaz jedzenie mięsa, nie chcą łamać prawa, więc muszą się dostosować. Tytuł znaleziska jest więc ostrą manipulacją, bo PZPN nie zarządził tego z szacunku, tylko z przymusu.

#bekazprawakow #pilkanozna #urojeniaprawakoidalne #neuropa