01.08.2021 Dzień dobry….

01.08.2021

Dzień dobry. Zaczynamy sierpień. Za chwilę zaczną się ligi zagraniczne, a przedsmakiem tego m.in. mecz o Superpuchar Francji. Z całego serca trzymam kciuki za Lille w meczu z PSG. Poza tym w nocy jeszcze finał Gold Cup: USA – Meksyk. No i oczywiście igrzyska olimpijskie w trakcie dnia i nocy.

EKSTRAKLASA
15:00 Warta Poznań – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow

17:30 Cracovia – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda (!!!)

20:00 Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:30
komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan

1. LIGA
12:40 Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler IPLA: (15:00) Górnik Polkowice – Podbeskidzie; (18:00) Stomil – Chrobry

SUPERPUCHAR FRANCJI
20:00 LILLE – PSG (Eleven 1, Canal+ Sport 2)

MLS
00:00 (nd/pon) Philadelphia Union – Chicago Fire (Polsat Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale ligi na YT

16:30 Ural – Niżny Nowogród
19:00 FK Rostów – Zenit
19:00 FK Krasnodar – Chimki

GOLD CUP
Transmisje na kanale CONCACAF na YT

02:30 (nd/pon) USA – MEKSYK

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
20:00 Studio Tokio (Polsat Sport)
20:00 Hejtpark olimpijski (Kanał Sportowy)
20:15 Olimpijski wieczór (TVP 1, TVP Sport)
22:00 Liga+ Extra (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP WĘGIER
15:00 Wyścig (Polsat, Eleven 1)

ŻUŻEL
PGE EKSTRALIGA
16:30 Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno (nSport+)
19:15 Stal Gorzów – Sparta Wrocław (nSport+)

1. LIGA
14:00 Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno (nSport+)
14:00 Unia Tarnów – Orzeł Łódź (Canal+ Now)

TENIS
TURNIEJ ATP CHALLENGER W POZNANIU
12:00 Finał (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ ATP W ATLANCIE
23:00 (Polsat Sport News), 00:00 (nd/pon, Polsat Sport Extra) Finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Transmisje od 11:30 (Polsat Sport News) i 15:00 (Polsat Sport)

SZACHY
14:00 J. Duda – M. Carlsen (Kanał Sportowy)

///NA IGRZYSKACH///
Szczegółowy harmonogram: KLIK

06:45 Koszykówka mężczyzn: Argentyna – Japonia (Eurosport 2, 6)
07:05 Piłka ręczna mężczyzn: Hiszpania – Argentyna (Eurosport 8)
07:10 Siatkówka mężczyzn: ROC – Tunezja (Eurosport 9)
08:00 Tenis (TVP Sport, Eurosport 3)
08:00 Skoki do wody (Eurosport 4, 4K)
09:00 Piłka ręczna mężczyzn: Nigeria – Francja (Eurosport 8)
09:05 Siatkówka mężczyzn: Włochy – Wenezuela (Eurosport 9)
09:20 Golf – finał (TVP Sport)
10:00 Tenis (TVP 1, Eurosport 2, 3)
10:00 Gimnastyka sportowa – finały (Eurosport 4, 4K)
10:00 Boks (Eurosport 7)
10:15 Koszykówka mężczyzn: Hiszpania – Słowenia (TVP Sport, Eurosport 1, 6)
11:20 Hokej na trawie mężczyzn: Belgia – Hiszpania (Eurosport 5)
12:00 Lekkoatletyka (TVP 1, Eurosport 1, Eurosport 4K)
12:20 Piłka ręczna mężczyzn: Niemcy – Brazylia (Eurosport 8)
12:30 Siatkówka mężczyzn: Japonia – Iran (Eurosport 9)
13:00 Podnoszenie ciężarów (TVP Sport)
13:30 Badminton – mecze o 3. miejsce, finał kobiet (Eurosport 3)
13:50 Hokej na trawie mężczyzn: Indie – Wlk. Brytania (Eurosport 5)
14:00 Koszykówka kobiet: Korea Płd. – Serbia (Eurosport 2, 6)
14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Dania – Szwecja (TVP 1, Eurosport 8)
15:00 Siatkówka mężczyzn: USA – Argentyna (TVP Sport, Eurosport 1, 9, Eurosport 4K)
01:50 (nd/pon) Piłka ręczna kobiet: Angola – Korea Płd. (Eurosport 8)
01:50 (nd/pon) Siatkówka kobiet: Serbia – Korea Płd. (Eurosport 9)
02:00 (nd/pon) Lekkoatletyka/zapasy (TVP 1)
02:00 (nd/pon) Lekkoatletyka (Eurosport 1)
02:00 (nd/pon) Siatkówka plażowa (Eurosport 2)
02:20 (nd/pon) Hokej na trawie mężczyzn: Niemcy – Argentyna (Eurosport 5)
02:30 (nd/pon) Kajakarstwo (TVP Sport, Eurosport 2)
02:50 (nd/pon) Koszykówka kobiet: Nigeria – Japonia (Eurosport 6)
02:55 (nd/pon) Tenis stołowy (Eurosport 3)
03:50 (nd/pon) Piłka ręczna kobiet: Francja – Brazylia (Eurosport 8)
03:55 (nd/pon) Siatkówka kobiet: USA – Włochy (Eurosport 9)
04:55 (nd/pon) Hokej na trawie mężczyzn: Australia – Indie (Eurosport 5)
05:00 (nd/pon) Podnoszenie ciężarów (Eurosport 1)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #tokio2020 #olimpiada